Menu
A+ A A-

Špeciálne nátery

specialne natery

Špeciálne nátery pre:

Potravinárstvo hyg. priestory:

Špeciálne nátery vyhovujúce všetkým hygienickým predpisom pre použitie v potravinárskom priemysle.

Špeciálne nátery poskytujeme pre spoločnosti zaoberajúce sa výrobou potravín, farmaceutické spoločnosti, nemocnice, plavecké bazény, tieto všetky potrebujú špeciálne náterové systémy, ktoré vyhovujú nielen hygienickým predpisom, ale aj požiadavkám na najvyššiu kvalitu.

Prídeme priamo k Vám kdekoľvek na Slovensku!

Špeciálne nátery podláh:

Podlahy výrobných hál, skladov a obchodov sú intenzívne používané a vyžadujú mimoriadne odolný podlahový špeciálny náterový systém.

Priemyselné špeciálne nátery:

Vodné diela, potrubné mosty, stožiare a ostatné kovové konštrukcie v ťažkých koróznych podmienkach, stroje a zariadenia, vlaky a žeriavy, pre všetky tieto objekty je nevyhnutné použiť špeciálny vysoko kvalitný antikorózny náterový systém s vysokou chemickou a mechanickou odolnosťou, leskustálosťou a stálosťou farebného odtieňa.

Nátery budov a iných minerálnych podkladov:

Vysoká odolnosť proti atmosferickým vplyvom, vysoká odolnosť proti zmývaniu a narušeniu vlhkosťou, dobrá paropriepustnosť spoločne s veľmi nízkou absorbciou vody, odolnosť proti prenikaniu oxidu uhličitého a značná pružnosť vonkajších náterov na minerálne podklady svedčí o nekompromisnej kvalite našich špeciálnych náterov, umožňujúci dlhodobú ochranu proti nežiaducim vplyvom (plesne, mach, praskliny, znečistenie ovzdušia, ... ).

Kontaktné informácie

Liate podlahy - Kamenné koberce - Otryskávanie:
Mobil:
0904 322 222
E-mail: kubovic@kpnreal.sk
Mobil: 0902 362 361
E-mail: natery@kpnreal.sk

OPRAVY MATERIÁLOV